Պաշտոնական մարմինները դեռ չեն արձագանքում Արթուր Օսիկյանի ազատման վերաբերյալ լուրերին 01/26/2018   13:30  |  ԼՐԱՀՈՍ
ՀՀ ԱՆ ՔԿՎ պետ, գեներալ-մայոր Արթուր Օսիկյանի աշխատանքից ազատվելու վերաբերյալ մամուլում շրջանառվող տեղեկությունները ԱՆ քրեակատարողական վարչության հանրային կապերի բաժինը չի մեկնաբանում: Այդ մասին «Փաստինֆո»-ի թղթակցի հետ զրույցում ասացին քրեակատարողական վարչության հանրային կապերի բաժնից:
Նշենք, որ ՀՀ ԱՆ ՔԿՎ պետի պաշտոնում նշանակումը և աշխատանքից ազատումը կատարվում է ՀՀ Նախագահի հրամանագրով, իսկ այս պահին Նախագահի կայքէջում այդ կապակցությամբ հրամանագիր չկա:
16:46 14/12/2017  |  ԼՐԱՀՈՍՀանդիպում՝ քրեակատարողական վարչությունում
15:29 12/09/2017  |  ԼՐԱՀՈՍՀանդիպում ՄԱԿ-ի փախստականների հարցերով գերագույն հանձնակատարի իրավաբանական բաժնի ղեկավարի հետ
09:14 01/09/2017  |  ՄամուլՍտուգումների արդյունքները կարող են ցավոտ լինել ՔԿ վարչության պետ Արթուր Օսիկյանի համար. «Հրապարակ»
10:57 12/05/2017  |  ԼՐԱՀՈՍՔննարկվել են ազատազրկման դատապարտված անձանց փոխանակման մեխանիզմների կատարելագործման ուղղությունները
13:49 07/03/2017  |  ԼՐԱՀՈՍՆերկայացվել է ընտրական գործընթացներում քրեակատարողական հիմնարկների վարչակազմերի ներգրավվածությունը
20:25 13/02/2017  |  ԼՐԱՀՈՍԻնչպես են դատապարտյալների եւ կալանավորների մոտ հայտնվում բջջային հեռախոսները
14:42 24/02/2016  |  ԼՐԱՀՈՍՔԿԾ-ում կստեղծվի աստիճանական կրթական համակարգ
14:48 12/02/2016  |  ԼՐԱՀՈՍԱՆ քրեակատարողական վարչության պետն ընդունել է ԻԻՀ հյուպատոսին
16:42 01/02/2016  |  ԼՐԱՀՈՍՀանդիպում «IRZ» միջազգային իրավական համագործակցության հիմնադրամի ղեկավարի հետ
12:52 06/10/2015  |  ԼՐԱՀՈՍՔԿՎ պետը ներկայացրել է քրեակատարողական համակարգում իրականացված բարեփոխումները

Официальные органы не комментируют сведения об отставке главы Уголовно-исполнительного управления Минюста Армении 01/26/2018   15:48  |  Лента новостей
Отдел по связям с общественностью Уголовно-исполнительного управления министерства юстиции Армении не комментирует муссируемые в прессе сведения об об освобождении Артура Осикяна  с поста начальника Уголовно-исполнительного управления МЮ РА. Об этом “ФактИнфо” заявили в отделе по связям с общественностью Уголовно-исполнительного управления.
Отметим, что начальника  Уголовно-исполнительного управления назначает и освобождает от должности президент Армении. На данный момент соответствующего указа на официальном сайте главы государства не опубликовано.