Թվով չորս մարդ հրազենային տարբեր վնասվածքներ են ստացել 03/01/2014   11:55  |  Քրեական խրոնիկոն
Փետրվարի 27-ին` ժամը 19:55-ին, հիվանդանոցից ոստիկանության Գավառի բաժնում հաղորդում է ստացվել, որ հրազենային տարբեր վնասվածքներով բուժօգնության են տեղափոխվել 1952 թ. ծնված Շողան Խ.-ն, 1975 թ. ծնված Դավիթ Ի.-ն, 1982 թ. ծնված Օվսաննա Շ.-ն և 1956 թ. ծնված Մարգարիտ Խ.-ն: Այս մասին տեղեկանում ենք ՀՀ ոստիկանության պաշտոնկան կայք-էջից:
Մեկնած օպերատիվ խմբին Օվսաննա Շ.-ն հաղորդում է տվել, որ մորաքրոջ որդին` 1987 թ. ծնված Գագիկ Ց.-ն, իր անվամբ գրանցված «ՏՕԶ-Բ» տիպի 16 մմ տրամաչափի զենքով եկել է իրենց տուն և կրակել իրենց ուղղությամբ:

В армянском городе Гавар 27-летний мужчина устроил стрельбу в доме своей родственницы: 4 человека пострадали 03/01/2014   12:20  |  Криминальная хроника
27 февраля. В 19.55 в отдел полиции Гавара поступил сигнал из больницы о том, что к ним с огнестрельными ранениями доставлены Шоган Х., 1952г.р., Давид И., 1975 г.р., Овсанна Ш.,1982 г.р. и Маргарит Х., 1956 г.р.Об этом сообщается на сайте Полиции РА.
Прибывшей на место происшествия оперативной группе Овсанна Ш. рассказала, что ее двоюродный брат - Гагик Ц., 1987 г.р., пришел к ним домой с ружьем “ТОЗ Б” калибра 16 мм и открыл огонь по ним.