Գիշերային ակումբի մոտ տեղի ունեցել միջադեպ. հանգամանքները պարզվում են 01/31/2014   13:45  |  Քրեական խրոնիկոն
Հունվարի 31-ին՝ ժամը 07:00-ին, հիվանդանոցից ոստիկանության Վաղարշապատի բաժնում հաղորդում է ստացվել, որ Թաիրովի թիվ 128 հասցեում գտնվող գիշերային ակումբի դիմացից «ձախ ազդրի ներսային-դրսային մակերեսների ծակած վերքեր» ախտորոշմամբ բուժօգնության է տեղափոխվել 1978 թ. ծնված Հարություն Զ.-ն: Այս մասին տեղեկացնում է ՀՀ ոստիկանության հասարակայնության հետ կապերի և լրատվության վարչությունը:
Դեպքի վայրի զննությամբ հայտնաբերվել է 5,6 մմ տրամաչափի «ՏՕԶ» տիպի հրազենի չկրակված 3 փամփուշտ և փամփուշտի 1 գնդակ:
Փաստի առթիվ  հարուցվել է քրեական գործ՝ ՀՀ քրեական օրենսգրքի 113-րդ հոդվածի և 235-րդ հոդվածի 1-ին մասի հատկանիշներով:

В одном из ночных клубов в пригороде Еревана произошел инцидент: подробности уточняются 01/31/2014   14:13  |  Криминальная хроника
Около 7 часов 31 января из больницы в отдел полиции Вагаршапата поступило сообщение о том, что к ним с диагнозом “ колотые ранения наружной и внутренней поверхностей левого бедра” доставлен Арутюн З., 1978 г.р. Мужчина был госпитализирован в больницу из ночного клуба, расположенного в пригороде Еревана по адресу Таиров 128. Об этом сообщает пресс-службы Полиции Армении.
При осмотре места происшествия обнаружены 3 нестреляных патрона и 1 пуля калибра 5,6 мм к ружью “ТОЗ”. Назначена судебно-медицинская экспертиза.