«Գնումների աջակցման կենտրոն»-ի պետի ժամանակավոր պաշտոնակատարը նշանակվել է փոխնախարար 12/25/2013   17:34  |  ԼՐԱՀՈՍ
Հայաստանի Հանրապետության վարչապետ Տիգրան Սարգսյանի որոշմամբ՝ Արթուր Առաքելյանն ազատվել է «Գնումների աջակցման կենտրոն» պետական ոչ առևտրային կազմակերպության պետի ժամանակավոր պաշտոնակատարի պաշտոնից՝ այլ աշխատանքի անցնելու կապակցությամբ:
Ինչպես հայտնում են ՀՀ կառավարության տեղեկատվության և հասարակայնության հետ կապերի վարչությունից, ՀՀ վարչապետի մեկ այլ որոշմամբ Արթուր Առաքելյանը նշանակվել է ՀՀ տրանսպորտի և կապի նախարարի տեղակալ։

Бывший врио начальника “Центра содействия закупкам” Артур Аракелян назначен заместителем министра транспорта и связи 12/25/2013   17:59  |  Лента новостей
Решением премьер-министра Армении Тиграна Саркисяна Артур Аракелян освобожден с поста временно исполняющего обязанности начальника некоммерческой организации “Центр содействия закупкам” в связи с переходом на другую работу.
Как сообщает Управление информации по связям с общественностью Правительства РА, еще одним решением премьер-министра Артур Аракелян назначен заместителем министра транспорта и связи.